X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
فرش آرمان
شرکت فرش ارمان جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵

ما ایرانیان، فرش جزء وسایل با ارزش و کلیدی زندگیمان می باشد. تقریبا همه در خانه هایمان فرش داریم و همه برای فرش زیر پایمان ارزش قائل هستیم. شکل فرش برایمان مهم است و همیشه برای انتخاب و پیدا کردن بهترین فرش برای خانه هایمان بسیار دقت می کنیم و سعی می کنیم بهترین نوع فرش را برای خانه ای که داریم انتخاب کنیم. فرشمان چه فرش 700 شانه باشد چه فرش 1000 شانه و چه فرش 1200 شانه مهم اینست که بهترین نقش و اندازه را انتخاب کنیم و طبق نظرات کارشناسان و کسانی که کار دیزاین انجان می دهند به طور کلی میتوان اینگونه برداشت کرد که:

محیط های کوچک و شلوغ را باید از فرش هایی استفاده کنیم که نقش و طرح ساده تری دارند و محیط های بزرگ و خلوت را باید از فرش هایی استفاده کنیم که نقش و طرح شلوغ تری دارند.

اما اینکه فرش را چگونه پهن کنیم تا نمای زیباتری به خانه بدهد خود مطالب گسترده ای دارد که ما سعی می کنیم در یک مقاله دیگر به آن بپردازیم. (انتخاب فرش مناسب)

 


 

انتخاب فرش گاهی به سادگی انجام می شود چرا که می دانیم به چه چیزی نیاز داریم اما گاهی اصلا نمی دانیم دنبال چه هستیم و چه نوع انتخابی به نفع ماست. از این رو شرکت فرش آرمان سعی دارد به شما عزیزان در این موارد کمک کند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقالات ما در این سایت مراجعه کنید. فرش آرمان

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :